Największy sklep z artykułami prozdrowotnymi w Polsce od 2008
szukaj

- O nas


Chcesz osiągnąć sukces zdrowotny i podbudować się psychicznie? Mieć lepsze samopoczucie i wygląd? Odchudzasz się od dłuższego czasu i nic?

Sukces w odchudzaniu zależy od wielu czynników min odpowiednio zbilansowanej diety, treningowi i odpowiedniej suplementacji. Teraz możesz liczyć na naszą pomoc popartą odpowiednim doświadczeniem i wiedzą zdobytą na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym  i Uniwersytecie Medycznym im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.


Feminafit.pl to firma stabilna i solidna funkcjonująca od 1994 roku. Przez wiele lat mogła poszczycić się nieskazitelną reputacją, uczciwością wobec pracowników i kontrahentów. Rok 2008 dla naszej działalności to nowa inwestycja w projekt o nazwie FeminaFit pl Powstał on z myślą o tym by w jednym miejscu znalazły się najlepsze na rynku produkty, które pozwolą Wam cieszyć się zdrowiem, pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem. Pragniemy wprowadzić modę na zdrowy styl życia i podzielić się z Wami naszą wiedzą.

Feminafit pl to nie tylko sklep internetowy to również przewodnik, a w nim cykl artykułów o zdrowiu, diecie i fitnessie. Na rynku istnieje szeroki wachlarz kompleksowych suplementów, które mają za zadanie ułatwić metabolizm tłuszczów, białek i węglowodanów. Preparaty te zawierają różne związki np chrom l karnityne HCA CLA glutamine synefryne. Kazdy produkt ma swoje indywidualne właściwości. Postawionym przez Was celem może być schudnięcie, polepszenie przemiany materii, poprawa wydolności lub budowa masy mięśniowej Nie można dobierać suplementów przypadkowo. Fachowi doradzcy z Feminafit pl - Gdański Uniwersytet Medyczny i Akademia Medyczna w Poznaniu- pozwolą Wam dobrać idealne rozwiązanie dostosowane do indywidulanych potrzeb.

FeminaFit pl dużą wagę przykłada do obsługi klienta. Naszym celem jest ciągłe monitorowanie Waszych potrzeb i oczekiwań, aby stale wzbogacać ofertę sklepu o najlepsze produkty na rynku. Na naszej stronie oraz poprzez newsletter na bieżąco będziemy informować o nowościach.Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Subskrybuj

Zapisując się na subskrybcję newslettera świadczam, że zapoznałem się z Regulaminem oraz z Polityką Prywatności i akceptuję ich warunki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej zgoda